Pij ten koktajl zamiast śniadania: najlepszy początek dnia dla każdego, kto chce szybko schudnąć

Koktajl dietetyczny o którym chcemy dziś porozmawiać został opracowany dla tych, którzy chcą szybko pozbyć się zbędnych kilogramów.

Pamiętaj, że bez względu na to, jaką dietę odchudzającą stosujesz, musisz również stosować środki wspomagające. Może to być wysiłek fizyczny lub np. koktajl odchudzający.

napój dietetyczny

Ten ostatni przyspiesza proces odchudzania ze względu na jego składniki. Ciekawe, że każdy z nich jest pożyteczny również osobno. Ale dzięki połączeniu przynoszą jeszcze większe korzyści, a wyniki pojawia się jeszcze szybciej.

Jak działa koktajl dietetyczny

Mąka gryczana wzbogaca go w witaminy i minerały, błonnik, skrobię, zdrowe tłuszcze i monosacharydy.

Imbir jako część dietetycznego koktajlu normalizuje metabolizm i poprawia wchłanianie pokarmu, zmniejsza produkcję hormonu, który wywołuje nie tylko głód, ale i przyrost masy ciała.

Ponadto, nawet w niewielkiej ilości tego produktu, istnieje wiele silnych przeciwutleniaczy i minerałów.

napój odchudzający

Kefir oczyszcza mikroflorę jelitową i poprawia funkcjonowanie przewodu żołądkowo-jelitowego. Będąc probiotykiem, zawiera wszystko, czego potrzebujesz do normalizacji mikroflory jelitowej.

co pić, aby schudnąć

A miód zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów oraz usuwa toksyny. Razem tworzą niezwykły dietetyczny koktajl – zdrowy, pożywny, całkiem sycący i dobrze smakujący.

Przepis na koktajl kefirowo-gryczany

  • 1 łyżka mąki gryczanej
  • 1 szczypta mielonego imbiru
  • 200 ml kefiru do 2,5% tłuszczu
  • 1 łyżeczka miodu

jak szybko schudnąć

Aby go zrobić, po prostu połącz składniki w szklanym pojemniku i pozostaw na noc w lodówce. Banalne, prawda?

Następnego dnia wyjmij koktajl z lodówki i odstaw, aby ogrzał się do temperatury pokojowej. Wypij na czczo szklankę ciepłej wody z cytryną, a następnie po 20 minutach koktajl zamiast śniadania. Powtarzaj proces przez dwa tygodnie.

Przez następne dwa tygodnie powinnaś zrobić sobie przerwę w jedzeniu koktajlu, ale nie rezygnuj ze zdrowego jedzenia. Po dwóch tygodniach powtórz dietę kefirową. Bądź szczupła i zdrowa!

error: Content is protected !!