Dieta jęczmienna dla utraty wagi. Jak zmniejszyć objętość brzucha i bioder w ciągu zaledwie 7 dni.

Nasiona jęczmienia  ma wiele użytecznych substancji.Spożywając je dają, wzmacniają odporność i nie pozwoliła jej przybrać na wadze. Nawiasem mówiąc, dziś dieta jęczmienna staje się nierealistycznie popularna.

jęczmień w białej misce

Istnieją trzy opcje takiej utraty wagi. Główna różnica w czasie trwania. Weź pierwszy dzień jako absolutorium. Trzeci zauważysz wyniki, a po tygodniu takiej diety możesz zbliżyć się do idealnej wagi , jeśli jej nie osiągniesz. Menu dietetyczne jęczmienne załączone poniżej.

Jak gotować jęczmienia

  1. Odmierz wymaganą ilość zboża. Opłucz i przykryj zimną wodą. Przybliżona proporcja – 3 stosy. woda na 1 stos. zboża .
  2. Postaw pojemnik z jęczmieniem na ogniu. Doprowadzić do wrzenia, a następnie zmniejszyć ogień i gotować, aż do pełnego ugotowania pod pokrywką. Dodać sól w przybliżeniu w trakcie gotowania.
  3. Jeśli podczas gotowania woda zacznie wrzeć, dodaj więcej.
  4. Gdy owsianka jest już gotowa, dodaj trochę masła.

gotować jęczmień

Jeśli zamierzasz schudnąć zgodnie z zasadami diety na kaszy jęczmiennej, nie dodawaj oliwy. I gotuj świeżą owsiankę za każdym razem i używaj jej lekko ciepłej.

Dieta jęczmienna na 1 dzień

jęczmień perłowy w drewnianą łyżką

Zacznijmy od najsurowszej opcji. W ciągu dnia można jeść wyłącznie gotowane kasze . Z napojów można używać wyłącznie czystej wody z plasterkiem cytryny lub pomarańczy, niesłodzonej herbaty.

Wyrzucić wszystkie przyprawy i sól. W rzeczywistości dość łatwo jest utrzymać się na takim perłowym jęczmieniu, ale ważne jest, aby nie tracić serca pod koniec dnia i nie jeść czegoś, czego nie ma na liście dozwolonych produktów.

Dieta jęczmienna przez 3 dni

kasza jęczmienna do odchudzania

Jeśli wydawało ci się, że powyższa opcja jest bardzo surowa, nadal nie wiesz o możliwej trzydniowej diecie. Powtórz codzienną dietę, przedłużając ją na 3 dni.

Ścisłe przestrzeganie przepisanych zasad pozwala pozbyć się 2-3 kg , czyli około 1 kg w ciągu dnia. Taka dieta mono jest skuteczna dla każdej wagi.

Dieta jęczmienna przez 7 dni

kasza jęczmienna

Liczba podstawowych posiłków w ciągu dnia wynosi trzy. Na śniadanie, lunch i kolację trzeba jeść kaszą jęczmienną. Ale podczas przekąsek trzeba wypić szklankę kefiru z 1% tłuszczu, zjeść 1 jajko na twardo, porcję gotowanych warzyw, kilka suszonych owoców .

Staraj się używać jak najmniej soli, pić więcej wody i pozostać późno. Ciężko jest wytrzymać przez cały tydzień, ale wyniki diety jęczmienia są lepsze niż jakiekolwiek oczekiwania.

Dieta na owsiance jęczmiennej pomaga nie tylko schudnąć, ale także produkuje wystarczającą ilość kolagenu dla pięknej skóry, wzbogaca organizm w witaminy, detoksykuje , zmniejsza objętość brzucha, ud i księży. Pomyśl o tym, czy to nie czas, żebyś zaopatrzył się w przydatne płatki zbożowe? Zapytaj znajomych, jak odnoszą się do takiej diety.

error: Content is protected !!